»

צימרים לציבור הדתי

בעשור האחרון אנו עדים לתופעה חדשה המציעה נופש דתי אמיתי במגוון של צימרים לציבור הדתי. הכל התחיל בחזון של תושבי הגולן הדתיים שראו את הפוטנציאל התיירותי האדיר של הציבור הדתי והחליטו להקים רשת ענפה של צימרים המיועדים לציבור הדתי.
מרבית אתרי הלינה המיועדים לציבור הדתי שוכנים בישובים ובמושבים הדתיים ומעניקים תשתית ייחודית של שירותי דת וכשרות המאפשרים לציבור הדתי לשמור על אורח חיים דתי בסביבה בעלת אופי דתי.

מהו נופש דתי ?

נופש דתי הוא חופש בעל אופי ותוכן דתי, אשר לצד האפשרות לקחת פסק זמן מהחיים ולבלות זמן איכות משפחתי או זוגי במגוון צימרים לציבור הדתי, אשר בהם ניתן להמשיך ולקיים אורח חיים דתי מלא ולשמור על מצוות השבת, הכשרות, התפילה בבית הכנסת, הטבילה במקווה ועוד.
מעבר לשירותי הדת והאופי הדתי המוצע לנופשים הדתיים, בסביבת הצימרים ניתן גם למצוא אטראקציות ואתרי תיירות בעלי אופי דתי, כגון: קברי צדיקים, בתי כנסת עתיקים, מקומות קדושים, מקוואות ועוד.

מהם צימרים לציבור הדתי ?

צימרים לציבור הדתי הם צימרים המותאמים לאורח החיים הייחודי של האוכלוסייה הדתי. מדובר בצימרים המאפשרים לציבור הדתי ליהנות ממגוון שירותי הנופש האיכותיים והסטנדרטיים המוענקים לנופשים בצימרים, זאת לצד תשתית של שירותי דת כשרים כדת וכדין.

אילו שירותים מוצעים לציבור הדתי ?

הציבור הדתי יכול ליהנות משפע של שירותי דת המוצעים להם במגוון צימרים המיועדים לציבור הדתי, לרבות:

מהו סגנון הנופש המומלץ ?

באזור הצפון, הדרום והמרכז ישנו היצע גדול של צימרים לציבור הדתי המציעים נופש איכותי באורח דתי. סגנון הנופש המומלץ הוא נופש זוגי רומנטי או נופש משפחתי אטרקטיבי כשר למהדרין.

מהן האטראקציות המומלצות ?

צימרים לציבור הדתי נמצאים בסמוך למגוון אטראקציות ומוקדי תיירות המיועדים לאוכלוסייה הדתית, לרבות: קברי צדיקים, מקומות קדושים, בתי כנסת עתיקים, אתרים הסטוריים וארכיאולוגיה יהודית, מסעדות כשרות למהדרין, ביקור בחוות חקלאיות לגידול הדסים, אתרוגים ועוד.

צימרים לציבור הדתי – המלצה חמה...

בין מגוון צימרים הפונים לציבור הדתי אנו ממליצים על הצימרים הבאים: צימרים במושב נוב – בקתות צדיק כתמר, אחיקם ודבורי, בקתות התבלין ובקתות בגולן. צימרים בחספין – צימר ישראלי, צימר ניצן והצימר של משפחת שטרסברג. צימרים באבני איתן – טבע בגולן, וילה אריאלה ובקתות אפיקי מים.

לסיכום, אם ברצונכם לצאת לחופשה איכותית ולשמור על אורח חיים דתי – צימרים לציבור הדתי הם פיתרון הנופש הנכון עבורכם.

מפת הגעה אינטראקטיבית לאמירים
 

צימרים לציבור הדתי: